[]

döviz hakkında

sevgili duyuru,
mesela kanada doları, avustralya doları ne bileyim mesela yeni zelanda doları gibi paraları veren banka veya başka kuruluş var mı? cep şubeden alıyorsun ama sana gerçek olarak bunu veriyorlar mı? hiç duymadım ama, bilgisi olan var mı? 
kadıkoy'de kanada dolari veren doviz burosu biliyorum, belki diger ilcelerin merkezlerinde de vardir.


  • tabudeviren  (12.02.19 21:15:05) 
Yapı kredi mobil şubeden alabiliyorsun. Nakit olarak çekmek için de herhsngi bir şubelerini ararsan 2 3 gün içinde getirirler.


  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (12.02.19 21:51:42) 
CAD ve AUD bulunur da NZD alamazsın çünkü TR'de konvertibl bir para değil. Bankalar böyle paraları ellerinde tutmaz, geleni sallarlar dışarı. Anca turistler, esnaflar yatırınca o banknotları verirler.


  • 507  (13.02.19 00:18:11 ~ 00:19:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.