[]

İnstagramdan Toplu Fotoğraf İndirmek Mümkün mü?

İnstagramdan tek tek değil de belli bir hashtag tanımlı ya da kullanıcı adından toplu fotoğraf indirmem mümkün mü? Biraz google'ladım, ama sağlıklı çalışan bir şey bulamadım. Tek tek url kopyala yapıştır çok uzun sürecek, kullandığınız bir program var mıdır?
 
  • synthetic a priori  (12.02.19 21:13:41) 
chrome için "downloader from instagram" yükleyip, kişinin profiline giriyorsun. daha sonra en üstte sağda "download all" butonu çıkıyor ve indiriyorsun.

edit: daha önce yazan olmuş, görmedim pardon.
  • goodenuff  (12.02.19 21:15:35 ~ 21:15:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.