[]

penisin kırılması

Penisimin başının alt tarafında aynı paralellikte bir şişlik oluştu. şişlik yanlardan başlıyor ama 360 derece sarmıyor. Elimle kontrol ettiğimde sanki böyle şişmiş damar gibi. ancak morarma, acıma, idrar çıkışında yanma ya da başka bir şey yok. cinsel ilişki sırasında herhangi bir acı falan hissetmedim. Biraz bakındım ama penis kırılması diye geçiyor.Başına gelen var mı?
 
15 yasinda benzer bir durum yasadim. Uc dort gun icinde geçti. Gecmezse urolojiye ya da cildiyeye gorunmek gerekebilir.


  • hepbiarayisicinde  (12.02.19 20:49:59) 
  • ananiyimioguz  (12.02.19 20:53:48) 
Bir doktor değilim, o yüzden kesin konuşamam ama bence kesinlikle kırılma değil :) Bu bahsettiğin durum bana ayda yılda bir oluyor, sonra kendiliğinden geçiyor. Penis "kırılması" yaşamış olsan bence mutlaka bir acı hissederdin ya o an ya şu an :)


  • hümanist tabutçu  (12.02.19 21:02:56) 
Git doktora haci, vucudun en onemli organi. Kuruyup duserse gorursun


  • acemi  (12.02.19 21:38:02) 
  • €xpolerer  (13.02.19 10:33:19 ~ 10:40:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.