[]

Sabiha Gökçen'den Şişli'ye Nasıl Giderim?

Arkadaşlar merhaba,

Sabiha Gökçen'den Şişli Kore Caddesine gitmem gerekiyor. Zincirlikuyu metrobüs durağı yakınmış gideceğim yere. En kolay nasıl gidebilirim, hiç bilmediğim için soruyorum. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

İyi akşamlar

 
Otobusle gidecekseniz e-11 hattina binip goztepe koprusunde inerek metrobuse aktarma yapabilirsiniz.


  • ceann deas  (12.02.19 19:55:25) 
Havabusle taksime gelip oradan metroyla gayrettepeye gecebilirsin.
www.sabihagokcen.aero
Linkte saatleri yer aliyor. Daha iyi onerilerde olabilir tabi benden bu kadari cikar.
  • formalite  (12.02.19 19:57:04) 
sabihadan direk zincilikuyu metrobüs durağına özel dolmuşlar vardı hala duruyorlar mı bilmiyorum. en pratik yol bu 20 tl gibi birşeydi.


  • basond  (12.02.19 19:59:22) 
formalite'ın bahsettiği Havabus Zincirlikuyu metrobüs durağına gelmeden önce duruyor. Kasım ayında kullandım.


  • bruce mclaren  (12.02.19 20:10:59) 
Sabihadan e3'e bineceksiniz. Sabih gökçen 4 levent ekspres otobüsü. 4 levent te hemen metro durağında son durağı oradan da 3 durak metro. Trafiksiz bi zamanda 1 saat. En ucuz yol.


  • cokponcik  (12.02.19 20:11:14) 
Havabüsle taksim sonra 2 durak metro da 2. Yol. Bi 15 20 dk farkeder. İlki 10 liraya sana malolurken bu yol 20 küsüre mal olur.


  • cokponcik  (12.02.19 20:12:29) 
havabüs'ler zincirlikuyu'da da bırakıyor. havabüs'e binsen yeter.


  • spirit crusher  (12.02.19 20:17:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.