[]

Saçları kulak arkasına sıkıştırma huyu

Onceden sadece ders calirken bir iş yaparken falan yapardim ama sonra kahkul kestirdim onlarin uzama asamasinda hep kulak arkasina attim saclarimi. Kulaklarimin arkasina atmadigimda kendimi samara gibi hissediyorum. Kulak arkasina atinca da inek yalamis mulayim gibi oluyorum. Siz bu saclari suratinizdan nasil uzak tutuyorsunuz sprey falan mi kullaniyorsunuz?
 
Rahatsız etmio beni. Ederse de saç bandı toka gözlük vs


  • photo85  (12.02.19 19:43:49) 
ben saçlarım uzunken kenarları arkaya arkaya saç kurutma makinesiyle attırıyorum. öyle de kalıyolardı.


  • sarper361  (12.02.19 19:45:21) 
O kadar uzatmam genelde. Uzarsa da fön çekince arkada kalıyor.


  • diffarentiationation  (12.02.19 20:27:53) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.