[]

Kuvet için tıpa

Bu tıpalar standard mıdır? Değilse hangi ebatin uyacağını nasıl anlarım?
 
Standart olmalı. Ucuz zaten. Alırken fark edersin


  • JackDanielSparroww  (12.02.19 19:21:51) 
çapını cetvelle ölç nalburlardan uygun olanı bulabilirsin


  • oldz  (12.02.19 19:23:38) 
Bir kaç farklı tipi var ama iki ya da üç sanırım. Yani göz kararı baksanız bile muhtemelen doğru olanı seçersiniz


  • kisa  (12.02.19 19:39:41) 
Küvetin tromplem tipi de önemli, ortasında delik olan ve tıpada çivi gibi bir kısım olan modelleri var, bir de sadece lastik kenarlı yuvarlak olanlar.

Tromplem/sifon fotoğrafını çekip götürün, delik çapını da ölçün. Hatta cetveli üstüne koyup fotoyu da öyle çekin belki satıcı ona göre yorumlar.
  • John Bloor  (13.02.19 11:58:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.