[]

ozon, keratin bakım falan

arkadaşlar, saçlarınıza ozon bakımı, keratin bakımı falan yaptırdınız mı?
işe yarayan şeyler mi bunlar? 
keratin bakimi yaptiriyordum bir aralar. gecici bir sure saclarim cok yumusak oluyordu. ama iste sulfatsiz sampuan falan kullanmak gerekirmis falan filan. sozlukte aratabilirsiniz. ben artik haftada 1-2 kere hindistan cevizi yagi surup yatiyorum, bir de elseve mucizevi yag kuru saclar icin olani kullaniyorum sacimi kurutmadan once. ikisi birlikte baya farkettirdi.


  • 65 derece  (12.02.19 19:31:40) 
Davines saç maskesi iyi


  • photo85  (12.02.19 19:38:22) 
@64 derece, sabah yıkıyor musun saçını? Her yer yağ olmuyor mu gece?


  • diffarentiationation  (12.02.19 19:43:09) 
sabah yikiyorum. ve ilginc bir sekilde yag olmuyor yastik. saclarun uclarina suruyorum sadece deriye degil. sacimin omuzlarimdan asagiya dokuluyor, enseme kadar gelen kismini yagliyorum. ama bulasmiyor yastiga.


  • 65 derece  (13.02.19 12:58:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.