[]

Şu hangi dildir ve kağıtta ne yazmaktadır?

Arkadaşın yeni aldığı paltonun cebinden çıkmış. Üretim yeri Myanmar diyor.

Ne diyor acaba kağıtta?

i.hizliresim.com

 
www.google.com Suradaki hint harflerine benziyor once latinceye cevirip internetten arastirabilirsin. Ya da metin tarayan uygulamalar var onlardan indirip kopyala yapistir yaparak yine netten arayabilirsin.


  • ceann deas  (12.02.19 18:40:33) 
Netten arastirdim myanmarin dili birmancaymis harfleri de daha cok benziyoe ama cok kullanilan bir dil olmadigi icin cevirisi zor gibi :(


  • ceann deas  (12.02.19 18:49:00) 
Asya, hindi-çini gibi bir yerlerin, belki Güney Hindistan, el yazısı olduğu İçin zor (biraz da uydurma gibi duruyor)... Not: Hindoloğum.


  • hepbiarayisicinde  (12.02.19 21:15:11) 
Buraya yazıp merak eden arkadaşlar için güncellemek istedim:

Dikişle ilgili birtakım talimatlar yazıyormuş kağıtta : )
  • samansapı  (14.02.19 01:19:28) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.