[]

Karakter / Ruh Hali ve Dış Görünüş İlişkisi

Merhaba

İnsanların anlık değişimler hariç karakter ve ruh hallerinin dış görünüşüne yansıması konusunda ne düşünüyorsunuz ?

Edit : Sorumu güncelliyorum, örneğin agresif eğilimli birisinin görünüşü ile sakin birisinin görünüşü genele bakıldığında farklılık gösterir mi ? Elbette insanların anlık ruh halleri değişim gösterecektir, mesela neşeli, durgun, sakin, kızgın vb. olabilir ve bu dışa yansıyacaktır. Ben daha ziyade uzun vadeli fiziksel görünüşü kastediyorum.

 
olumlu düşünüyorum


  • lcha  (12.02.19 16:13:02) 
dış görünüşten çok bakışlara daha çok etkili olduğunu düşünüyorum.


  • mikahakkinen  (12.02.19 16:14:20) 
lcha :D


  • füt  (12.02.19 16:14:31) 
Evet kismen yansidigini dusunuyorum dis gorunuse. Millete soylemiyorum gozlemledigimi onyargili diye linc edilmemek icin.


  • stavro  (12.02.19 17:17:37) 
derler ki her yüz bir kimlik beyanıdır. dikkatli bakılırsa yüzde bir insanın karakteri görülebilir


  • avatar is back  (12.02.19 17:27:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.