[]

Rusya vizesi hk. birkaç soru

1- Mayıs ayında Rusya'ya gitmek istiyorum. Orada yaşayan Türk arkadaşım bana davet gönderebilir mi? (Kendisi öğrenci. 2 senedir orada yaşıyor.)
2- Kalacak yer için rezervasyon işini en kolay nasıl hallederim?
3- Rusya, oraya gidersem nerede kalacağıma dair voucher belgesi istiyormuş. Bu belgeyi nasıl alabilirim?


 
1-bence davetiye işine girmeyin. yapacağınız otel rezervasyonu yeterli olacaktır.
2- booking.com dan iptali ücretsiz olan otel veya hostellerden rezervasyon yaptırıp, çıktısını alabilirsiniz. ama iptal politikasına dikkat edin. iptali ücretsiz olanları tercih edin.
3-rezervasyon belgesi ile aynı şey gibi algıladım ben. nerede kalacağınızı gösteren teyid bu olsa gerek. (emin değilim)
  • interview with the vampire  (12.02.19 16:03:27 ~ 16:12:56) 
1- voucher yollayabiliyorsa olur
2- booking'den
3- voucher yollaması lazım otelin açıklamayı kesin oku. vouchersız vize vermiyorlar bildiğim kadarıyla
  • prasinos  (12.02.19 16:11:23) 
Voucher icin rezervasyon yapmadan once otele maille sorun, voucher gonderebileceklerini soylerlerse sorun yok. Ama onu da posta ile yolluyorlar, size ulasmasi zaman alir, onu da hesaplayin.


  • muti  (12.02.19 17:00:11) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.