[]

gone girl'e benzetilen film

bu duyurunun sonuca ulaşabileceğinden şüpheliyim, zira pek bi ipucu yok elimde ama kafayı fazla taktım düşünüp duruyorum hangi film olduğunu bir türlü hatırlayamadım. yakın zamanda çıkmış olabilir bu film için gone girl benzetmesi yapılıyordu. yerinde veya değil bilmiyorum ama özellikle filme ait başlıktaki entrylerde sürekli gone girl benzetmesi yapılıyordu. ve o filmin ne olduğunu hatırlayamıyorum şu an. hadi bi yardım edin kurtarın bu "lan neydi o ya" ızdırabından.
 
a simple favor


  • elorelia  (12.02.19 15:43:13) 
değil malesef. sanırım bu şekilde bulamayacağım


  • oculi electrica  (13.02.19 00:40:06) 
The Girl on the Train ?


  • rotten head  (13.02.19 00:45:20) 
Nocturnal Animals mı?


  • blue serenity  (13.02.19 00:52:51) 
ee hepsini tiklemişsin doğru cevap hangisi?


  • rotten head  (13.02.19 18:03:44) 
Doğru cevap yok hocam görüldü anlamında tiklemiştim umudu kestim ya zihnim benimle oyun oynuyor ya da yeterli ipucu yok


  • oculi electrica  (14.02.19 01:22:49) 
a simple favor ve the girl on the train dışında mini dizi olarak big little lies ve sharp objects var. onlar da değilse muhtemelen zihnin seninle oyun oynuyor ya da pek popüler olmayan bi benzetmeymiş duyduğun.


  • semaforo de medianoche  (14.02.19 02:19:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.