[]

Ofis tipi diş beyazlatma

işlemi için 1000 tl fiyat aldım, 2 uygulama da ev tipi için veririm dedi.

normalde 1500 müş ben komşu olduğum için 1000 e inmiş.

N'apak inanak mı ? yaptırayım mı, iyi mi fiyat ?

 
Evet 1500den asagi yapan yok


  • Mommysbusy  (12.02.19 15:32:37) 
Zararı var mı bunun


  • JackDanielSparroww  (12.02.19 15:39:33) 
@jds yılda tek uygulama yapabiliyoruz, birden fazlası zararlı, eğer düzenli fırçalamazsan 3 ay sonra aynı renge dönecektir dedi.


  • stk  (12.02.19 15:54:06) 
annem dis hekimi oldugu icin fiyatlar hakkinda bir fikrim yok ama dis beyazlatma dislerin minesini erittigi icin zararlidir. kabaca dis beyazlatmayi disin ustundeki sararmis mine tabakasini eritme olarak dusunebilirsiniz. ayrica disteki kanallari acar, o yuzden dis beyazlatma yaptiktan sonraki 1-2 haftada cay/kahve/kola gibi icecekler tuketirsen bu sefer bu maddeler dislerin icine nufuz edecegi icin kalici sekilde dislerin sararir. eger cok asiri sarilik yoksa, dis beyazlatma yerine dis temizlemesi yaptirin. hem daha dogal bir beyazlik olur hem dislere daha az zarar verir.


  • crucio  (12.02.19 16:39:00 ~ 16:39:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.