[]

Parfüm önerisi

Esmer tenli genç bir bireye uygun parfüm önerisi istiyorum.ağır olmasın mümkünse hafif, yumuşak kokulu (hugo boss unlimited tarzı) bir liste oluşturup deneyeceğim hepsini.teşekkürler
 
1 million odunsu baharatlı. ben beyaz tenliyim kullanyorum ama esmerlerde daha kalıcı olduğu söyleniyor.
not:1 erkek olduğunu varsayıyorum
not:2 göreceli olarak ağır gelebilir ama bence normal.
  • guardiands  (12.02.19 14:27:18) 
Edit:En önemli şeyi yazmamışım hsjdhahs erkeğim.


  • Ulufruko  (12.02.19 14:34:09) 
Yves Saint Laurent Parfüm www.boyner.com.tr Erkekte bunun üstüne tanımam. Uygun fiyatlı bir şey isterseniz de zara-lisboa kokusu son derece fresh, son derece ohh mis gibi adam hissiyatı oluşturuyor.


  • super kahraman olsaydim baba olurdum  (12.02.19 15:02:05) 
Rochas Men


  • bos gezenin bos ustasi  (12.02.19 15:23:51) 
Dior Homme İntense , açıkcası hafif bir parfüm değil ama rahatsız edici bi yoğunluğu yok. odunsu kokuları seviyorsanız özellikle bayılırsınız. Parfüm merakı sitesinden bu ve baska modelleri de inceleyebilirsiniz. İlk önce kendi beğendiğiniz kokuları inceleyin, eğer verilen puanlar sizi tatmin ediyorsa benzer zevkleri paylaşıorsunuz demektir ve oradan puana göre parfüm seçebilirsiniz.

www.parfummeraki.com
  • lekesiz zihin  (12.02.19 16:04:49) 
yaklaşık 3 aydır givenchy insense ultramarine kullanıyorum, özellikle kadınlardan güzel tepkiler aldım diyebilirim :)
esmer, 35 yaş, erkek birey :)

  • teritori  (12.02.19 16:37:06) 
Yaz ve bahar ayları için-Givenchy ultramarine insense

4 mevsim için ise mont blanc-legend.

Özellikle legend tam bir centilmen kokusu.

Önerdiğim iki kokuda hafif kokulardır. Ağır koku seviyorsan veya oryantal kokular seviyorsan hiç bunlara bakma bile.
  • bigcaptain  (12.02.19 17:37:00) 
Dior-sauvage


  • dinsizin hakkindan gelen imansiz  (13.02.19 16:09:17) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.