[]

Halkalidaki en yasanabilir siteler hangileridir

Sehir dışından geldim.ısyerim aymakopta olacak halkali ya da basaksehir 1.etap gibi yerlerde güvenlikli bakımlı merkezi bir sitede daire arıyorum..çevre şartları yasanabilirlik gibi konular benim için önemli..buralarda oturanlar bilgilendirirse sevinirim..kira bedeli olarak kafamdaki miktar 1500 1750 arası..
 
bosphorus çok fazla günlük kiralık ve escort dolu diyorlar
ben "istanbul sarayları" sitesinde oturuyorum hemen karşısında, memnumum.
Tema da iyidir.

Araç varsa İstanbul Sarayları iyi, araç yoksa, Tema (daha çok dükkan var site içinde)

Kesinlikle uzak durun diyeceklerim
"Soyak Evostar, Soyak Parkapart", "Bosphorus City" olacak.

Gerçi evler eski ama, arena park'a yakın siteler de olabilir, hem arenapark'a yakın hem yeni olsun derseniz sizin bütçenizi biraz geçer ama
arena park'ın yanındaki avrupa konutları da olabilir.
  • Corc  (12.02.19 14:50:09) 
yakın arkadaşım soyak park aparts'ta oturuyor ve memnun. 1500 kira + 300e yakın aidat veriyor 1+1 40 m2 için. site güzel temiz güvenlikli falan.


  • theseachange  (12.02.19 15:36:04) 
Temada oturuyorum. Aidat olarak en uygun site tema istanbul. Evlere bakarken aidatlari da arastir. Cunku mesela dumankayada cok yuksek.

Bosphprus ve tema istan ul iyi bu bolgede, istanbul saraylari da iyidir ama oda sekilleri bize uymamisti.

Temada kapali mutfak 2+1 2550tl, 232tl aidat. Isinma faturasi maksimum 200tl
  • MiraTaurus  (12.02.19 16:02:38) 
tema'da oturan arkadasim vardi, misafirlige gittigimde begenmistim. yasamak nasildir bilemiyorum tabi. ama rahatlardi onlar.


  • eksi sozlukte eksiyen adam  (12.02.19 21:20:16) 
Soyak Evostar da evim var, kendim oturmuyorum, 1 km yandaki başka sitede kiracıyım o sebeple yazmıştım oturulmaz diye.


  • Corc  (13.02.19 11:34:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.