[]

Elektrik Koruma

Macbook Proyu korumak için bu ürünü almayı düşünüyorum

www.hepsiburada.com

Ama ekside pek de ise yaramadıklarini soyluyorlar

eksisozluk.com

Aliyim mi almayayım mi?

 
Zaten bir ups kullanıyorsanız, ya da bir laptop ise adaptörü sayesinde elektrik düzensizliğinden etkilenmezsiniz.

Bu akım korumalı pr,zler sadece yüksek voltaj geldiğinde içindeki mercimek kadar direnci yakıp akımı kesiyorlar.
  • John Bloor  (12.02.19 14:03:54) 
ups kullanmıyorum

ups mi kullanmam daha güvenli olur?
  • Jeckson  (12.02.19 14:11:59) 
Laptop için ups'ye gerek yok, adaptörle besleniyor zaten. Elektrik sıkıntılarında en kötü adaptör arızalanır. Laptopa bir şey olmaz, bu korumalı prizler mucize yaratmıyor haberiniz olsun.

Plazma ve LCD televizyonların hayatımıza girmesiyle bunlar da peydah oldu, belki de milyonlarca satıldı. Ben kimseden duymadın ya da forumlarda okumadım bu akım korumalı prizin gelen yüksek akım nedeniyle kendini bozup cihazı koruduğunu.

Hepsi hala çalışıyor, demek ki elektrik şebekelerimiz sağlıklı çalışıyor. Ama ben yine de kullanmaya devam ediyorum, çünkü normal grup prizden çok daha pahalı değiller.
  • John Bloor  (12.02.19 16:13:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.