[]

ne olursa olsun öfkesine hakim olabilen var mı?

damarınıza ne kadar basılırsa basılsın sakin, pamuk şeker gibi olabilip o şekilde durumları karşılayabilmek.....
 
Hayat oyle zaten. Bagirsan hakliyken haksiz duruma gecersin.

Bir de en bastan yumusak olmamak lazim. Is yerindekiler beni bilir. Cok da kizdiramazlar. Hayirsa hayir derim.
  • Traveller  (12.02.19 14:57:40) 
Benim bu. Damarıma basılmak diye bir şey yok. Proletaryanın çelik iradesine sahibim. Hatta sinir savaşında karşıdakini parçalarım, asla sinirlenmeme özelliğimle.


  • windowsguvenlikduvari  (12.02.19 15:03:03) 
Benim bu, gunun sonunda kafada bitiyo.Daha hic bi zaman kizip bagirildiginda bir isin cozuldugunu gormedim. Gorulse bile kalp kirmadan imkansiz. Soylenecek soz karsisinda karsi tarafin tepkisi olculur kafada. Ona gore soz cikar agizdan. Gunun sonunda hic bir seye degmiyecek olmasi gercegi insani sakinlestiriyo.


  • busuta  (12.02.19 15:58:29) 
genelde böyleyim, eskiden değildim böyle olmaya bir nevi mecbur kaldım.
bana bağlı takriben 50 tane personel var. benim bir üst yöneticim (GMY) o kadar sert bir adam ki ben yanında pamuk gibi kaldım ve mecbur iyi polisi oynamak zorunda kaldım. bu durum özel hayata da sirayet etti ve daha yumuşak bir insana evrildim.

memnun muyum?
sanırım evet.
  • teritori  (12.02.19 16:54:50) 
"damarınıza ne kadar basılırsa basılsın"

Valla öfkesine tamemen hakim olabilecek, her şeye rağmen ses çıkarmayacak kişi yoktur bence. Herkesin bir eşiği vardır, o eşiğin ne kadar yüksek olduğu önemli. Misal benim sinirlenme eşiğim oldukça yüksektir, kolay kolay sinirlenmem ve güler geçerim çoğu şeye ancak o eşik aşıldığı zaman da pis patlarım.
  • j r r tolkien hayrani  (12.02.19 16:59:29 ~ 16:59:47) 
Eskiden olsa böyle ayaklarımdan tepeme kadar ateşler çıkan şeyler karşısında artık böyle sıfır mimik boşboş bakabiliyorum. Yoga ve meditasyon saolsun..


  • su olsam ates olsam  (12.02.19 19:05:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.