[]

aydın merkez tavsiyeleri

önümüzdeki 3 gün aydın merkezdeyim. yeme içme ve gezme tavsiyeleriniz varsa alırım arkadaşlar. özel araç yok, ulaşımı kolay yerler olsun mümkünse. teşekkürler
 
Şehir Kebap Salonu Rüştü'nün Yeri var merkezde. orada iskender üstüne kabak tatlısı. öneriyorum.


  • a darkness coming  (12.02.19 13:11:43) 
Rüştüyü asla önermiyorum gerçekten çok kötü.
Zaten Aydın’da kebap türü şeyleri iyi bulamazsın ev yemeklerini denemek lazım onu da evde yediğim için nerde güzeldir bilmiyorum internetten araştırabilirsin belki. Ama mutlaka pide yemelisin birçok yerde güzeldir incecik pide yaparlar. Tevfik Fikret caddesindeki öz Menderes pide (special yemelisin) Kıbrıs caddesinde can pide ya da Atatürk bulvarında özen pide buralarda yiyebilirsin memnun kalırsın. Vardar pastanesinde sahlep tavsiye ederim ama sakın tatlı pasta vs yemeyin sadece sahlepi güzel.
Aydın arkeoloji müzesine gidebilirsin, trallese gidebilirsin. www.aydinkulturturizm.gov.tr
Haa bir de Pazar günü burada olacaksan çakırbeyli köyüne git mutlaka orda yeme içme Pazar’ı kuruluyor müthiş yöresel lezzetler tadabilirsin hatta bir abla var önünde sıra olan kesin ordan keşkek ye. Oraya ulaşım da var toplu taşıma.

www.google.com.tr Bir de çarşamba günü bu maça gitmeni tavsiye ederim :)
  • pastörizesüt  (12.02.19 13:37:53 ~ 13:44:22) 
zaten 1 tane caddesi var yürüme mesafesi. kuş adasına gidip gelebilirsiniz en farklı güzel zevk verebilecek şey bu.


  • mikahakkinen  (12.02.19 14:46:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.