[]

Kadıköyde kadın kaban/mont?

Kadıköye gitsem kaban mont satan butikler fazlaca var mıdır? Ya da başka önerisi olan?
 
Valla merkezde işe yarayan tüm dükkanlar yemekçi ya da bar oldu artık. LCW ya da Defacto gibi yerlere bakacaksanız büyük dükkanları var, başka butikler de var ama geniş seçenek istiyorsanız AVM tavsiye ederim, Nautilus ya da Optimum gibi.


  • whoosie  (12.02.19 12:54:08) 
o butiklerde pek kaban - mont seçeneği yok. mevzudan çok anlamam ama kış sezonunun bittiğini göz önüne alarak outlet mağazalara göz atmak mantıklı olabilir. mesela optimum.


  • zgrydn  (12.02.19 12:59:09) 
çilek sokak olabilir ama siz ne kadar faydalanabilirsiniz bilmiyorum.


  • yesil patates gunlukleri  (12.02.19 13:51:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.