[]

Diyarbakır 7. Kolordu'da kaç asker vardır. bulabilir miyiz?

wiki, kolordunun 20-45 bin arası olduğunu söylüyor ama yaklaşık bir sonuç lazım dava dilekçemizde belirtilmesi gerekiyor.
 
bunun ne türden bir bilgi olduğunun farkındasınız değil mi? neyse bağlı birlikleri yazalım, ona göre bir tahmin çıkarın artık.

3. Özel Kuvvetler Tümeni (Yüksekova, Hakkari)
5. Komando Tugayı (Hakkari)
34. Motorize Piyade Tugayı (Şemdinli, Hakkari)
2. Hava İndirme Piyade Komando Tugayı (Van)
2. Motorize Piyade Tugayı (Lice, Diyarbakır)
3. Komando Tugayı (Siirt)

21. Motorize Piyade Tümeni (Şırnak)
6. Motorize Piyade Tugayı (Akçay, Şırnak)
23. Motorize Piyade Tugayı (Silopi, Şırnak)
48. Motorize Piyade Tugayı (Gülyazı, Şırnak)

7. Mekanize Piyade Tümeni (Diyarbakır)
16. Mekanize Piyade Tugayı (Devegeçidi, Diyarbakır)
20. Zırhlı Tugay (Şanlıurfa)
70. Mekanize Piyade Tugayı (Kızıltepe, Mardin)
107. Topçu Alayı (Siverek, Şanlıurfa)
  • zgrydn  (12.02.19 12:57:18) 
Tam adedini bilmek classified bilgiye girer. İlla dava dilekçenizde kullanacaksanız resmi yazı ile kolordu komutanlığına sormanız gerekir - cevap verirler mi bilmem. Ama mahkeme sorarsa (hakim) bir cevap verilir.


  • SiyamkedisiZorro  (12.02.19 13:42:07) 
en az 40-50bin.


  • old but hot  (12.02.19 13:46:33) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.