[]

iPhone ekranını kırdım, napim? :(

Selam. Bahtimi opeyim.
Sadece 1(bir) gunlugune kirilmaz ekranimi cikarmistim, bugun gidip yaptiracaktim. Ben ne yaptim dun spor cikisi bir kere yere dusurdum ve ekran su an parcapincik hahahahaha. Sasirmadim aslinda da ne yapacagimi bilmiyorum. 3 aylik iphone 8 plus. Orijinal ekran degisimine 1200 lira istiyorlar. Vermesine veririm yalniz akasya ve zorlu’da randevular full dolu.
Baska yetkili servise falan da vermem apple sadece kendine yedekparca sagliyor. Sizce ne yapmaliyim, cakma ekran mi?:(


 
çakma ekran takarsın garanti dışına çıkar, yarın bir gün bozulur kesin garantiden yaptıramazsın. bekle artık napalım.


  • kablelvuku  (12.02.19 12:37:20) 
goo.gl

çok geçmiş olsun. güvenilir bir yer, görece uygun fiyata da ekran yeniliyorlar. yeni ekrana da ayrıca ekran camı taktırın ama.

edit: 3 aylık çok yeniymiş. garanti kapsamına çıkar, evet. bu durumda nihai karar size kalmış.
  • fragile lady  (12.02.19 12:38:15 ~ 12:38:52) 
kesinlikle yetkili servis harici müdahale ettirmeyin. 1200 tl büyük bir rakam ancak canınız sağolsun, telefon henüz çok yeni, garantiden çıkarmayın.


  • han20  (12.02.19 12:56:25) 
Tesekkur ederim cevaplar icin. Orijinalligini bozmayayim bence de.


  • Deathrow  (12.02.19 13:10:10) 
sakın yetkili servis dışında bir yere verme. bugüne kadar defalarca kez şahit oldum. her nasıl oluyorsa yetkili servis dışında müdahale edilen apple ürünü bir daha hayır etmiyor. gözden çıkardığın bir ürünse şansını dene ama ben önermem...


  • draconas  (12.02.19 14:07:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.