[]

Tat duyusu kaybetme

>>2-3 gündür baya rahatsızım.Burun tıkanıklığı ile başladı.Su an bademciklerim şiş, ve ayrıca gözlerimden yaş geliyor sürekli. Bu hastalığım üşütme kaynaklı mı?Yoksa geçen hafta grip atlatmış bir ailenin evinde kaldım.Onlardan mı bulaştı? Virüs mü yoksa üşütme kaynaklı mı nasıl anlarız?Ateş yok.

İkinci sorum koku ve tat duyumu kaybettim. Hiç bir şeyden tat alamıyorum. Her şeyin tadı aynı.Burun tıkalı diye mi olur bu? çok garip bir his ya.


 
Soru 1: doktora giderek

Soru 2: evet, burun tikali diye tat alma duyusu kaybolabilir.
  • kuehles blondes  (12.02.19 13:50:36) 
nazal yıkama yap çok tıkalıysa burnun


  • killerbee  (12.02.19 15:29:00) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.