[]

Tanzim kuyruğu gururlanılacak olay mı?

Twitter da okuyorum insanlar ucuz gıda için orada pahalı mekanlarda kuyruğa girince sorun yok bu mu sorun vs diye savunuyorlar. Aceba ben mi yanlış düşünüyorum? Ucuz gıdaya ulaşamamak ayıplanıcak bir olay değil mi? İnsanlar kuyruklara mahkum ediliyor.

2: bunun ekmek kuyruklarından farkı ne peki?

Cahile anlatır gibi lütfen... o kadar şey okudum ki saçma sapan savunmaları var insanların.

 
Ilk yazdigin paragrafta gayet haklisin.

Senede kisi basi 86 kg yiyecegin cöpe gittigi ülkede kuyruklara mahkum edilmek kötü tabii ki de.
  • chitosan  (12.02.19 12:09:31) 
Savunulacak bir tarafı yok. Ama savunulacak bir kişi var.


  • bahoho  (12.02.19 12:12:09) 
Kimsenin anlamadigi su:

Krizde dolari olan zengin daha zengin olur. Fakir daha fakir olur.

Pahali restoranlardaki kuyruk da uzar.

Ucuz sebze kuyruklari da.

Birileri pahali restorana gidiyor diye ulkede kriz yok denilemez.
  • Traveller  (12.02.19 12:22:55) 
akılsızlar akılsızca savunma yapar özeti bu. hiç bir farkı yok kuyruk kuyruktur.Bekliyorsun ve zaman gidiyor 5 dk 30 dk 2 saat fark etmez.


  • hitsumo  (12.02.19 12:24:58) 
kendi yedikleri bok olduğu için matah bir şey gibi göstermeye çalışıyorlar.

tüp kuyruğu zamanları bu memleketin Kıbrıs harekatı sebebiyle ambargo altında yaşadığı zamanlar. şimdi hiç bir şey yok, millet soğan kuyruğunda.
  • babilbaligi  (12.02.19 13:59:44) 
Rezalettir açık net.


  • photo85  (12.02.19 18:34:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.