[]

Puk kodunu bilmediğim hattı nasıl açarım?

Patronun bi hattı var kendi üzerine, puk kodundan dolayı hat bloke olmuş. Hatta ulaşmak istiyoruz, patronu en az sürede uğraştırarak hattı açmam lazım. Nasıl yapabilirim?
 
Müş. Hizmetleri veriyor ama hat sahibi araması lazım. İmkansızsa kendi hattın için arayıp hangi bilgileri istediğini öğren, sonra patron için gerekli bilgileri öğrenip sen arayabilirsin


  • karayel  (12.02.19 11:55:00) 
sim kartı çıkarın. üzerindeki seri noyu call center yanıt sistemine girince otomatik verir puk'u


  • asi 1903  (12.02.19 11:56:51) 
turkcell'de mesela internet şifresiyle girince puk bilgilerini görüntüleyebiliyosun site üzerinden. internet şifresini biliyosan ordan bakabilirsin.


  • spirit crusher  (12.02.19 11:58:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.