[]

Masayı yerden yükseltmek

75 cm yemek masasının altına koyup 90 cm yüksekliğe ulaştırmam lazım.
Tabla, plaka vs gibi bir şey lazım genişçe, masayı üzerine koyabileyim.

Ne kullanabilirim?

 
Bauhaus'tan tahta alip koyabilirsin.


  • stavro  (12.02.19 11:50:52) 
mevcutta 75 cm yükseklik var, +15 cm yükseltmek mi istiyorsunuz? Eğer böyleyse ayaklar var ayarlanabilir, mevcut ayaklara ilave edilebilir?


  • stanley weber  (12.02.19 13:23:52) 
Masaya gore degisir. 15cm komple levha koymak masadan daha pahali tutabilir. Gereksiz. Gecici ise kitap. Uzun vadeli ayak degistirilmeli ( ikea turu cikabilen ayaklari varsa ). Ahsap masa ise altina ayni kesitte ahsap vidalanabilir 15cm. Ya da yapistirilir.


  • busuta  (12.02.19 16:08:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.