[]

Hurma Çekirdeği

Merhabalar,
Hamarat duyurucular sorum size. Hurma çekirdeklerini bir kenarda biriktirelim mi? Neye faydalıydı, şifalıydı bunlar?

Gününüz musmutlu geçsin.

 
yut gitsin.


  • dedim ben sana  (12.02.19 10:52:50) 
yutarsanız aynen çıkarırsınız. mide asidi de bir yere kadar.

toprağa dikerseniz çok kolay filizlenir. birkaç yıl güzel bir saksı bitkiniz olur. ondan sonra iklim de müsaitse dikersiniz bir yere.
  • kibritsuyu  (12.02.19 11:00:31) 
ekince güzel gözüküyor. onun haricinde bir faydasını duymadım.


  • sutlu nescafe  (12.02.19 15:30:16) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.