[]

Taksim-Karaköy civarı gezilecek yerler (turistik)

İstanbulu hiç bilmeyen biri turisti gezdirecek. O yüzden sıkıntıdayım dostlar :(

Şurayı gör, şuraya git manzarası çok iyi, şunu ye, şu dükkana gir hediyelik bak, şu cafeye git şeklinde her türlü küçük büyük öneriye açığım. Yardım pls. Thanks.


 
söylemeye gerek yok ama galata kulesi.
karaköy-taksim tünelini kullanın. dünyanın en eski 3. metro sistemi deniyor.
istiklal'de bir çok tarihi kilise ve pasaj var. çok az bilen biri olarak bunlar aklımda kalmış. birazdan ustalar gelecektir:)
  • nickaramaktanbiktimben de bunickisectim  (12.02.19 09:50:35) 
karaköy'den az yürüyünce eminönü - sultanahmet zaten. mısır çarşısı, kapalı çarşı, ayasofya... daha ne ister ki bir turist?


  • zgrydn  (12.02.19 12:31:32 ~ 12:32:07) 
sadece istiklal çevresindeki önerileri bekliyorum :(


  • plastic_angel  (12.02.19 13:04:06) 
Büyük Londra Oteli'nin tepesine çıkar. Privato Galata'da kahvaltı yapın. Hazzopulo pasajı'na uğrayın, Galatasaray Hamamı'nın önünden Çukurcuma'ya gidin, akşamüstü Nevizade, pasajlar okey ama istiklal'de çok takılmayın. IStanbul Modern'in Pera'da açılan binasına uğrayın, ordan Salt Galata - eski osmanlı bankası bina-, akşam limonlu bahçe ya da solera'ya götür..


  • Jimmy Lue  (21.02.19 14:37:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.