[]

albüm (2016) filmini nereden izleyebilirim?

internette yer alan tüm videolar moviesmart hd kanalından alınmış ve filmin asıl süresi 1 saat 45 dakika olmasına rağmen bu internetteki versiyonu 1 saat 38 dakika olarak görünüyor. bu süre farkının sebebi nedir? sansürlü mü?
 
asıl süresinin 1 saat 45 dakika olduğunu nereden biliyorsun? imdb'deki süre bilgisi her zaman birebir tutmaz. yuvarlak hesap ya da tahmin yazdığı da olur imdb de.

dvd'sine baktım şimdi o da 1 saat 38 dakika. yani sansürle filan ilgisi yok imdb'deki süre bilgisi tam doğru değil sadece.

istiyorsan dvd'yi upload edebilirim ama moviesmart'tan kaydedilen hd olduğu için daha iyidir tabi dvd'nin kalitesi düşük kalır şimdi.

EDIT:
buyur dvdrip yükledim: mega.nz/#!QMw0DaLA!gWAVDm3JMujuiUCJCAZTdC2aqutCNkIdz0-uMeInvHk
  • ben robot değilim  (12.02.19 01:56:43 ~ 14.02.19 21:16:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.