[]

Çözülemeyen Network/Digiturk Bein Connect Sorunu

Değerli arkadaşlar,
Yaklaşık iki haftadır çözemediğim bir sorun için yardımlarınızı rica etmekteyim.
Ne yazık ki Digiturk kutum üzerinden severek kullandığım Bein Connect'e bağlanamıyorum.
Fabrika ayarlarına dönüş, Ethernet ayarlarını varsayılana çevirme, açma kapama vs olmak üzere denemediğim yol kalmadı. Farklı ethernet kablolarını denedim.. Yine sonuç yok. Bugün müşteri hizmetlerini aradım, bu saydığım işlemleri bir de onlar bana yaptırdı DNS'leri 8.8.8.8 olarak girdim. Bir şey değişmedi.
Cihazım HM-9505. IP ve DNS otomatik seçilmiş durumda. Ethernet ayarlarında "Bağlandı" olarak görünmeme rağmen portala giriş düğmesine bastığımda "Bağlanıyor" yazısı geliyor ve devamında siyah ekran.
Teknik servis yönlendirecekler ama çözebilirler mi emin değilim. Cihaz değişimi de istemiyorum.

Fikir ve yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

 
abi teknik servis çözer bu işi, kasmana gerek yok. zaten ücretsiz ve hızlılar bırak gelsin baksınlar.


  • giovanne  (11.02.19 23:01:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.