[]

istanbul anadolu-spa tavsiyesi-hamam+masaj

Merhaba, erkek bir arkadasimiza hamam (kese-kopuk) ve masaj hediye etmek istiyoruz. Istanbul anadolu yakasi'ndan tuzlaya kadar olan alanda bildiginiz fiyat/performans orani iyi olan spa var mi? Genel gozlemimiz masajin oldukca pahali olmasi. Bunun karsiliginda iyi bir hizmet satin almak istiyoruz. Ayrica, kaslari gevsetmek icin hani masaji onerirsiniz? Yardimci olursaniz sevinirim. Tesekkurler.
 
Biz bu haftasonu nuspa yı deneyeceğz. Memnun kalırsak yazarız.


  • super kahraman olsaydim baba olurdum  (11.02.19 22:23:36) 
ben 2 sene önce falan moda hiltonda yaptırmıştım güzeldi.


  • taipan  (12.02.19 13:21:45) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.