[]

üniversitelerin öğrencilerine sağladığı imkanlar

birtakım veritabanlarına ulaşım, makale siteleri gibi. okulunuzun size sağladığı ve " çok iyi" bulduğunuz bu tip erişimler var mı, neler?
 
Lexpera


  • adwokat  (11.02.19 20:45:29) 
Kazancı içtihat bankası.


  • signore  (11.02.19 21:23:03) 
bizim okulun havuzu alti aylik 200 lira mi ne, ben sisko oldugum icin utaniyorum ama zayiflarsam giderim. muazzam. ankara universitesi gibi 4848494 tane ogrencisi olan bir okul icin cok etkileyici bence. iu'deyken cok arastirmamistim, o yuzden bok atmak da istemiyorum ama bu tarz seyler hic yoktu sanki ya.


  • der meister  (11.02.19 21:23:28) 
24 saat açık kütüphane, kütüphanede gece 12'de ücretsiz çorba servisi. uzun bir süre sabah-öğle-akşam öğünleri 1'er liraydı, biraz zam gelmiş olabilir şimdi. önce sadece öğlendi, sonra sabah akşamı da eklediler. hem de temiz düzgün. maddi durumu yetersiz öğrencilere burs, öğrenci işçi çalışma olanağı. erasmus. havuz ve diğer spor imkanları. klüplere destek.


  • panamera  (11.02.19 21:56:02) 
devasa bi makale ve ebook erişimi var online, kütüphane eşsiz büyük, eksik kitap varsa söylüyorsun getiriyorlar.. havuz, gym bedava, yemekler 2 lira. kulüpler çok aktif ve is dünyasıyla iç içe, bu başlı başına büyük bi imkan. yurtlar çok ucuz.


  • mehmed resad  (11.02.19 22:00:53) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.