[]

Kayıp Malezya Uçağı

Son gelişmelerini takip edemedim. Söylenti ve tevatür düzeyinde olmayan somut bir gelişme oldu mu? Uçağın parçalarının bulunduğu söylenmişti. Doğru çıktı mı?

Olaya vakıf olanlar; sizce sonu ne oldu bu uçağın?


 
bence düşmüş olmalı.


  • zgrydn  (11.02.19 20:25:08) 
Hayir somut bir sey çıkmadı. Teoriler var sadece. Kazanin nssil olduğu, neden oldugu bilinmiyor halen. Son durum bu.


  • stavro  (11.02.19 21:01:19) 
Okyanusa düştü, fakat tam yeri bilinmediği için ve okyanuslar hayvan gibi derin oldukları için bulunamıyor. İkinci dünya savaşında kaybolan denizaltılar, savaş gemileri, uçaklar mesela şans eseri yeni bulunuyor. Eğer yeni bir ipucu falan bulunmazsa 50 sene sonra falan okyanus dibinde bulunur.


  • malheiros  (11.02.19 22:32:33 ~ 22:32:59) 
bulunan bazı parçaların uçağa ait olduğu teyit edildi ama geri kalandan hala haber yok.


  • gezegen olan pluton  (11.02.19 22:55:15) 
hint okyanusu, bildiğim kadarıyla dünyanın en derin yerlerini barındırıyor. hatta dünya'nın en derin yeri olan mariana çukuru da orada.

uçak bilinen rotasından çıkıp bir süre öyle gittiği için de nerede düşüşe geçip okyanusa çakıldığı bilinmiyor. bana göre okyanusun en derin yerlerinden birinde okyanus canlılarına yuva oldu şu an.
  • makarnavodka  (11.02.19 23:00:54) 
Son gelişmeleri Wikipedia daki makalesinden takip edebilirsiniz. Uçak bulunamadı. Kişisel fikrim, pilotun intihar ettiği yönünde. Uçak bulunamadığı için bu tez kanıtlanamıyor ve pilot suçlanamıyor, bunun da ailesi üzerinde finansal vs avantajları var bildiğim kadarıyla. Yani pilot uçağın bulunamamasını özenle planlamış olabilir.


  • mikro patlama  (11.02.19 23:57:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.