[]

Gür sesle konuşmak için kurs?

Konuşurken desi iyi kullanma eğitimi gibi bir şey, bu eğitimlerin adı ne?
 
Diksiyon eğitimleri mevcut. Faydası yok denemez fakat kişisel gelişim safsatalarından çok da ileri değil bir çoğu. Şöyle düşünün; etkin konuşma ve davranma konusunda, aynı eğitimden geçen insanlar aynı şeyleri uygulamaya çalışıyor. Average Joe bu kuralların tatbikinden etkilenebilir ancak esasen durum birbiri gibi tavır takınan muhabbet kuşlarını andırıyor.

Telaffuz, belagat, mimik, jest, duruş, tavır... nevi şahsına münhasır olduğu zaman gerçek anlamıyla etkin hale geliyor. Bunlar da başkasından eğitim alarak bir yere kadar belki geliştirilebilir fakat asıl iş kendi çabanızda bitiyor.
  • joker hakki  (11.02.19 20:09:04) 
(bkz: askerlik)


  • bos gezenin bos ustasi  (11.02.19 20:37:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.