[]

tek kişilik baza ve yatak nerden alınabilir?

marka olur, direkt model olur kullandığınız, konforlu olan ve f/p oranı yüksek bir bazalı yatak tavsiye etmenizi rica ediyorum.

not. 3 yay koyan triplex hyperx godlike yatak diye isim uyduruyor. ben gerçek iyinin peşindeyim :/


 
Yatak için (ezberimde değil ne yazık ki) Hilton otel yatakları diye arayın, ya da bir oteli arayıp sorun (evet cevap verirler) ondan alın


  • kisa  (11.02.19 17:38:32) 
200 liraya letgodan yeni yatak aldım baza ile beraber


  • seyyar satıcı  (11.02.19 18:01:36) 
işbir yatak.


  • sutlu nescafe  (11.02.19 18:05:36) 
Eşim gençliğinde yataş'ta çalıştı, tecrübesine istinaden hep yataş tan aldık yatakları. Epey iri kıyım bir adamım, 3 senedir yatağın bırakın deforme olmasını silip temizlesem sıfır diye satarım. Biz tek kişilik 2 baza 2 yatağı birleştirerek kullandık. Prestige Prime diye bir model.


  • synax  (11.02.19 18:57:31) 
gerçek iyiyi arıyorsanız halsa yatakları diyorum ve susuyorum. bulutlarda uyumak gibi bi şey.


  • antihistaminik  (11.02.19 20:02:51) 
Sırasıyla;
yatsan- tempur
işbir
İkea (hövag)

Asla almayacağın yataş (bi iki model harici çöp)
  • jimjim  (11.02.19 20:05:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.