[]

Kır düğünü yapabileceğimiz yer önerisi

Arkadaşımın temmuzdaki düğünü için, Max. 7000 bütçeli 150 kişilik, kokteylli kır düğünü yapabileceğimiz bir yer arıyoruz İstanbul’da. Çok yer gezdik fakat hiçbirisi içimize sinmedi. Önerilerinize talibiz.

Şimdiden teşekkürler.


 
polonezköydeki mekanları denediniz mi?


  • garaser  (11.02.19 16:04:30) 
Sariyer bahçeköy bölgesine baktiniz mi event garden var mesela. Orada bir kac tane daha yer görmüştüm.


  • ananiyimioguz  (11.02.19 16:07:52) 
Şu sitede güzel ve güncel öneriler vardı;

dugun.com
  • blue serenity  (11.02.19 16:10:28) 
senfoni garden


  • since1907  (11.02.19 16:33:53) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.