[]

Maliyet Muhasebesi hk.

Merhaba, kendimi maliyet muhasebesi alanında hayvan gibi geliştirmek istiyorum ama bu gelişim doğal olarak pratikte aktif olarak uğraşarak olacaktır. Ancak benim kendimi maliyet muhasebesini uygulayan bir şirkete atabilmem için kimi şeylerde sıyrılmam gerekiyor diye düşünüyorum. Bu şeyler neler olabilir? 4 senedir genel muhasebe ile uğraşıyorum, en baştan isteğim maliyet muhasebesiydi ama üretim yapan bir şirkete girme şansım olmadı. Ben maliyet muhasebesi uzmanı arayan yerlere neler sunabilirim? Nelerin eğitimini aldığım takdirde sıyrılırım?

Yardımlarınız için aro şimdiden.


 
maliyet muhasebesi bir okyanus kadar büyük.
diyeceklerim bu kadar. ama x2 maaş alıyorlar

  • ayaklibalik  (11.02.19 18:25:08) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.