Tezgah altı su arıtma cihaz tavsiyesi

En iyisi hangisidir? Alırken özellikle dikkat edin dediğiniz bir nokta var mıdır?

İhlas iyi

  • damladamla  (11.02.19 15:48:22)
uzakdoğu olmasın denmiş ama ben hyundai olandan gayet memnunum bize deneme için 1 ay ücretsiz montaj yaptılar 1 ay denedik suyun tadını vs beğendik sonrada almaya karar verdik bütün tezgahaltı su artima cihazlarının en büyük sorunu denildiği gibi yararlı mineralleride süzmesi kaybedilen mineraller soda içerek telafi edilebilir herşey parasıne göre yararlı mineralleri içinde bırakip sadece zararlı kısmı süzenler var 3000-4000 TL den başlıyor en iyisinin şu olduğu söylendi www.amway.com.tr

ayrıca damacana sular arıtma sulardan daha iyi değil internetten araştırırsanız suyu kirli olan damacana firmaların listesini bulabilirsiniz
  • baknedicem  (11.02.19 16:49:10 ~ 16:58:00)
ben de alıp almama arasında çok gidip geldim. en sonunda almamaya karar verdim. Binaya gelene kadar su o kadar pis borulardan geçiyor ki ne kadar arıtılabilir diyorum.

  • onikionikibinonalti  (11.02.19 17:04:55)
nerdeyse 7 yıldır amway'in arıtmasını kullanıyoruz.3000 lira civarı fiyatı olması lazım şu an.

  • m4a87td  (11.02.19 17:23:50)
Bizde goldline ro var ama yukarıda bahsedildiği gibi bu tarz arıtma sistemleri mineralleri de büyük oranda süzüyor, biz mineral testi yaptırmıştık suya. Ama yine de damacanadan kat be kat daha iyi olduğunu düşünüyorum, özellikle plastik damacanalarda ve plastik şişelerde bekleyen sulardan çok daha iyidir kanımca.

Rainbow'un deposu olmayan bir modeli var, detayını unuttum, ama musluktan çıkan suyu direkt arıtıyor ve mineral de kaybetmediğini söylüyorlar. Onu araştırabilirsiniz.
  • peggy  (11.02.19 17:27:53)
rainsoft var bizde

  • mirty  (11.02.19 17:33:41)