[]

hd uydu alıcısı

selamun aleyküm millet,uydudaki kanallar bir bir kayboluyor..kullandığımız cihaz nextstar'ın bir modeli(ye 12500 fta plus)cihaz taş gibi çalışıyor ama hepsi gidiyor kanalların,hd'ye geçiyor..şimdi bu cihazı hd uyumlu yapabilir miyiz?..hd kanallar bunda gösterir mi?..çünkü cihazdan gayet memnunum,sıkıntı kanalların hd'ye geçmesi..bu arada eğer olmuyorsa,önereceğiniz hd cihaz var mı?..(mümkünse çok hızlı kanal geçişi yapmayan,bastığında duran,ve kanal sıralaması pratik olan varsa)..bu işleri bilenler yardımcı olursa çok sevinirim..şimdiden çok teşekkür ederim,ilginize.
 
mevcut aletin desteği konusunda bir şey diyemem ancak geçen hafta hometech diye bir markanın 100 liraya hd uydu alıcısını aldım. gayet memnunum. kanal sıralaması filan pratik, kanal geçişleri fena değil (d-smarttan daha iyi diyebilirim en azından).


  • teritori  (11.02.19 13:34:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.