[]

anıtkabire yakın konaklama önerisi

yarın gece giriş yapıp çarşamba sabah erkenden kahvaltı yapıp çıkacağız. çok erken saatte iş için anıtkabirde olmamız lazım. bu sebeple o civarlarda veya şurdan ulaşım sabah kolay olur, trafik sorunu yaşamazsınız diyebileceğiniz önerileriniz varsa şukela olur. iki kadın kişisi kalacağız, güvenli, nezih bir yer olması önemli.

edit: altınel'de konakladık. evet tesis oldukça eski ama çok rahat ettik. yakınlığı sebebiyle işimizi de acayip kolaylaştırdı. teşekkürler herkese.


 
Tandoğan'da orduevi var, kalabilirseniz hem ekonomik hem güvenli.

altınel otel var, Anıtkabir'in dibinde. fazla imkanı yok, ama güvenlik sorunu olmaz.

en olmadı ankamall'de crowne var, taksiyle sabah trafiğinde 10 dakika sürmez.

ucuzdan pahalıya sıraladım.

p.s. bu arada kağıt üstünde prasinos haklı. ama ben altınel'in havuzunu, spasını falan bir türlü sevemedim. tesis de eski olunca... ama var tabi, kullanırsanız...
  • babilbaligi  (11.02.19 12:56:09 ~ 13:53:54) 
altınel otel'in mi fazla imkanı yok? :) 5 yıldızlı otel olur kendisi bu arada. o çevrede çok otel var bu arada gmk üzerinde. altınel en iyisi o çevrede.


  • prasinos  (11.02.19 13:26:59) 
Vilayetevi var gençlik caddesinde


  • 1965  (11.02.19 18:32:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.