[]

Duşta Klor Filtresi Kullanan Var mı

Şöyle bir ürün gördüm

www.waterbox.com

Istanbul için bu ürün kullanılabilir mi? Bir faydasi var mıdır sağlığa iddia ettikleri gibi?

 
ben güvenmedim. arıtma tesisinde şebeke suyuna basılan klorun çoğu, musluğa gelene kadar çoktan uçmuş oluyor zaten. ayrıca asıl sıkıntılı olan taraf, klorla oluşan yan ürünler ki kanserojen olanlar da bunlar. bunların bahsi bile geçmemiş.

yani tamam hakikaten arıtıyordur ama almaya gerek yok.
  • zgrydn  (11.02.19 12:09:54 ~ 12:14:21) 
ben şu ürünü alacağım, ekşi'de faydası görüldüğünü söyleyen yorumlar da vardı ama bulamıyorum hangi başlıkta. linkteki yorumlara da bakabilirsiniz.

urun.n11.com
  • arvuti  (11.02.19 12:12:44) 
O ürünü 7 8 senedir kullanıyorum. Çok faydalı. Tavsiye ederim.


  • Tears of Devil  (11.02.19 12:47:32) 
İstanbul'da su kesintisi yaşanan zaman dilimlerinin sonrasındaki ilk 1 saat dışında musluk suyunda zararlı herhangi bir şey bulamazsınız. Elbette bu binanızın tesisatının çok eski olmadığı varsayılırsa geçerli.

Gerek yok.
  • desdenova34  (11.02.19 12:49:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.