[]

Pasaport Yenileme

Pasaportun bitmesine 2 ay var ama içinde Kanada ve Avustralya vizeleri var aktif. Schengen ise bitti.

Bu pasaportu iptal edip yeni 10 yıllık pasaport ile Schengene basvurayim diyorum. Ama Kanada ve Avustralya vizeleri ne olur pasaport iptal olunca fikrim yok.

Nasıl yapmali bu işi?

 
Süresi biten pasaportu elinizden almıyorlar, sizde kalıyor. Vize işlemleri için bitmiş pasaportu, geçiş için güncel pasaportu kullanıyorsunuz. Vizeleriniz devam ediyor yani.


  • gonion  (11.02.19 08:39:28) 
İki pasaport birden taşıyorsunuz. Eskisini delip size veriyorlar. Eski vizeleriniz bitene kadar çift pasaport gezersiniz.


  • super kahraman olsaydim baba olurdum  (11.02.19 11:59:28) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.