[]

İstanbul'da pdf'ten baskı yapabilecek uygun fiyatlı yer

Selamlar, Türkiye'den bulamayacağım ve Amazondan sipariş edersem çok çok pahalı olan 500-600 sayfalık teknik kitaplar var. Bunlardan bir tanesini, PDF üzerinden ders kitabı boyutunda baskı yapabilecek, ucuz yollu mekan önerisi verebilir misiniz? Teşekkürler herkese.
 
BEsiktas/taki ozalitciler yapiyor. Kagit fiyatlari arttiktan sonra hic yaptirmadim guncel fiyatlari bilmiyorum. Yaptirirsan buraya da fiyati yazarsan iyi olur:)


  • stavro  (11.02.19 09:44:21) 
armut.com


  • cayt  (11.02.19 09:51:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.