[]

XLR dynamic mic'i direkt baglayabiliyor muyuz? Bu adam oyle mi yapmis?

youtu.be Burada adam "Su anda XLR to 3.5mm donusturucu kablo ile bilgisayarima bagladim"diyor. O zaman 3.5mm cikisli bir kablo ile direkt bilgisayara baglayabiliyor muyuz? Adam herhangi bir audio interfaceden bahsetmiyor, ama interface yok da demiyor o yuzden emin olamadim.
Mixer zart zurt olmadan direkt baglama sansi var mi? Biraz arastirayim dedim net bir sey bulamadim. 
dinamik mikrofonu mixer olmadan sadece uygun kablo ile bağlayabilirsin.


  • 10032007  (10.02.19 21:49:00) 
empedansı tutmaz. yeterli gain olmaz. olur da dandik olur. neden olmasın...


  • alperz  (10.02.19 22:07:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.