[]

Six Feet Under Alıntıları

Dizinin en sevdiğiniz repliklerini yazabilir misiniz? Sevgiye, aşka dair olanlar başta olmak üzere.
 
Our death is our wedding with eternity... ve devamı


  • mephistoo  (10.02.19 21:33:28) 
of ulan of.

son bolumde kizimizin uzaklara giderken ailenin fotografini cektigi sahne. nate kulagina fisildiyodu:

"you can't take a picture of this. it's already gone."
  • aydonno  (10.02.19 21:34:19) 
şunu bırakim ben de.

www.youtube.com
  • spirit crusher  (10.02.19 21:39:08) 
*redbutterfly bunu Türkçeye çevirirsek nasıl olur?

Yaşayan her şey sonsuza dek yaşar. Yalnızca o toprak olabilen kabuk göçer gider. Ruhun bir sonu yoktur, sonsuzdur, ölümsüzdür.
  • sanguine  (10.02.19 21:48:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.