[]

işyerinde gönül işi soruları

neden herkes bu konudaki her duyuruda soran kişiyi tekraren uyarıyor? işyerinde bir ilişkiye başlamanın riski nedir? iki taraf da süreci olgunlukla yürüttükten sonra mesele ne?
 
duygusal ilişkiler genelde olgunlukla yürütülemediğinden.

herhangi bir sebeple ayrılma sözkonusu olduğunda aynı işyerinde yüz yüze bakarken işler süper zor oluyor.
  • kaptankedi  (10.02.19 21:10:24) 
birbirine yakın çalışıyorlarsa ve çok ortak arkadaş varsa, olası ayrılıktan sonrasını da düşünmek gerekir. eğer bunu göze alabiliyorlarsa versinler gönülleri birbirine, bakarsın evlenirler.

benim ki boka saranlardandi.
  • facebook  (10.02.19 22:08:43 ~ 11.02.19 09:09:08) 
Sorun birliktelik değil, ayrılma ihtimali.


  • pike  (11.02.19 00:38:51) 
Abi ihtimaller deryasi... O kadar cok olumsuz sey olabilir ki. Boka saracagi kesin bir sey gibi olup sadece ne sekilde boka saracagi belli olmayan bir sey. Aran boldugunda isler sacma sapan hal alir.


  • stavro  (11.02.19 00:43:36) 
Ayrılma ihtimali büyük sorun tabii ancak pek çok şirkette ilişki alenileştiği anda çıkar çatışması olmasın diye de en azından bölüm değişikliğine gidiyorlar.


  • SiyamkedisiZorro  (11.02.19 09:40:49) 
biraz yukarıda bir başlık var. Beni reddeden beyle sürekli aynı ortamda bulunmaktan kaçamıyorum diyor. benzer durumlar. bir şekilde başlamazsa veya başlayıp da yürümezse iki tarafa için de sıkıntılı durumlar.


  • unabomber  (13.02.19 21:10:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.