antreman ayakkabısı ? tercih ve dayanıklılık sorusu

öncelikle en kaliteli ayakkabı da kullanmış biri olarak 7-8 ayda perişan oldu benimle alanlar hala kullanıyor bende var gariplik kesin neyse çok para vermemek adına decathlon'a ugradım kararsız kaldım

www.decathlon.com.tr şu ürün tabanı nefes alan yapısı ve malzeme kalitesi ile uygun fiyatı birleşince aklıma yattı

www.decathlon.com.tr şu ayakkabı ise fitness ayakkabısı diye geçiyor inceleyince ince ve dış katmanı zayıf benim gibi ayağında diş olan çabuk eskiten bir adama gitmez gibi

arpenaz50 en azından 6-7 ay dayansa kar olarak bakıyorum tavsiyesi yada kullanmış olan var mı?

aynı problem bende de vardı, ayakkabılar neden dayanmıyor diyordum ve buraya sormuştum. bir arkadaş ayaklarınızı vura vura yürüyor olabilirsiniz demişti, dikkat ettim hakkaten öyle yürüyormuşum. siz de dikkat edin belki o yüzden kolay yıpranıyordur.

decathlon ayakkabıları bence işlevsel açıdan gayet iyi, çoğu kişi koku yapıyor vs yazmıştı ama ben kullandım (ilk linktekine benzer olanı bir modeldi) ve memnun kaldım. hatta hala giyiyorum (3.sene oldu) ama sıkıldıgım için daha az kullanmaya başladım sadece.

yine de mümkünse deneyip alın decathlon diğer markalara göre daha müsait denemek için, çoğu model mağazalarda oluyor çünkü. bir arkadaşımın da ayagını vurmuştu mesela görünenden daha ince kalıp geldigi için.
  • blacksky  (10.02.19 17:18:11)
Ağırlık çalışacaksan kauçuk tabanlı, yastıklaması olmayan kısa tabanlı ayakkabılar her zaman daha faydalı oluyor.

Şunlar gibi: www.google.com

Bunlar futsal ayakkabısı olarak geçiyor.
  • angelus  (10.02.19 17:19:12)