[]

databaseli beleş cms

var mı böyle bir şey? beleş olması lazım.

sorun şuradan çıktı, küçük bir blogda ben yazıları kategorisine göre listeliyoruz, kategorisi ekşi sözlük olanları listelerken bir baktım tarihe göre tersten sıralanmış, yani en güncel yazı en üstte. biz de alfabetik olarak listelensin istedik, beleş wordpresste bu mümkün değil, plugin bile kurulmuyormuş.
şimdi buna çözüm önerebilecek var mı, hangi platformu tercih etmeliyiz

 
www.webdesign101.net

Emin misiniz? Wordpress'te denemedim ama mümkün olması lazım.
  • 6 yasimdan beri metal dinliyorum  (10.02.19 17:26:54) 
durupala bir bakın


  • baknedicem  (10.02.19 17:38:56) 
@metal bey, beleşinde malesef theme php dosyası editleme falan mümkün değil anladığım kadarıyla
edit: başka bir yerden (cloudaccess gibi) hosting ile mümkün imiş, wordpressin kendi hostingi ile namümkün

  • obez kirpi george  (11.02.19 00:53:41 ~ 11:44:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.