[]

Tablet sorusu

Arkadaşlar geçen gün aldigim bir tablet var. Marka samsung ama aklım ipad de kaldı . Samsung 800 lira ipad 2100 lira bir de kulaklık hediyesi var kulaklık piyasada 350 400 lira değerindedir.


Ipad alsam verdiğim paraya değer mi sizce??

 
İş için iPad kullanıyorum. Android'in özgürlüğünü çok arıyorum. Harici klavye bile kurulmuyor merede.
Zaten şarkı dinlemek, video indirmek hak getire.
Ha şimdi aşağıda stabillik filan diyecekler, son model android tabletlerde o sorun da çözüldü.
  • etna  (10.02.19 13:14:07) 
Ipad
youtu.be

  • bos gezenin bos ustasi  (10.02.19 14:00:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.