[]

2007-2008lerde türk kadın pop şarkıcısı?

İyi geceler duyuru. Hayatımda en çok merak ettiğim zor bi soru bulabilirsek çok mutlu olacam.
2006 2008 tarihleri arasında olduğunu düşünüyorum. Yüzü de sesi de naif, kumral ve bir şarkıyla ünlendi. Şarkısı da hareketli ve sanki değişik bi şeyler yapıyodu şarkıda. Ama sonra ne oldu bilmiyorum. Hatta Mersinde konseri vardı.
Sadece hatırladıklarım bunlar.
Buluverin hadi ne olur :)
Edit: çek git bebeğim uzaklarayı söyleyen de değil şimdiden söyleyeyim. Rap falan değil normal hafif hareketli pop bir şarkıydı.
Edit 2: Bulduuuuum. 2002deymiş :) Nilgün’müş.
Aşkı benden sorma, bileni var sanmaa
Buyrun dinleyin siz deee youtu.be

 
irem - hayalet sevgilim?
www.youtube.com

  • exlibris  (09.02.19 23:26:18) 
@exbibris irem değil


  • coca cola  (09.02.19 23:28:17) 
sinem- yağmur


  • purrty ploop  (09.02.19 23:31:58) 
elif turan-büyüt istersen?


  • akan dame  (09.02.19 23:43:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.