Kırmızı Işık’ta dururken araç camına yumruk atan şahıs

İle ilgili herhangi bir cezai yaptırım uygulayabilir miyiz?
Olay şöyle oldu: işe giderken kırmızı Işık’larda bir araç benim olduğum taraftan bir kişi indirdi. Bu sırada ben Işık’lara varmak üzereyim ve pisi pisine araç kapısına ve inen kişiye çarpmadım. Her neyse ben sağ şeritte diğer araç sol şeritte duruyor yeşil yanınca ikimizde hareket ettik. bu Arada o araç önüme kırmaya çalıştı ben ilk başta izin vermedim baktım yavaşlamıyor kendisi kaza yapacak sonra verdim. Neyse bu kişi hemen sonrasında ani fren yapıp durdu. önünde araç
var zannedip bir müddet bekledim sonrasında ben korna çalınca hareket etti. Ve sonraki ışıklarda aracın içindeki şöför kişi indi kapımı zorladı. Kapım kilitli olduğu için açamayınca sinirlenip camıma yumruk attı. Ve aracına binip gitti. Bu kişi için ne yapabilirim?

hasar var mı? sana küfretti mi? küfrü senden başka kaç kişi duydu (hakaret suçu için)? bunlar yoksa bir şey çıkmaz.

  • pembepembepembe  (09.02.19 23:43:36)
Hakaret olup olmadığını bilmiyorum camım kapalıydı. Şöför mahallindeki camı yumrukladı cam açık olsaydı zaten o yumruğu ben yemiştim. Kendisi beni dövmek için kapımı açmaya çalıştı. Küfür etmişse bilmiyorum ama olayı gören 1 kişi var. Maddi hasar yok.

  • tiptansoguyantipci  (09.02.19 23:51:49)
Orman kanunu. Cikip adami indirebilirdin. Kanuni olarak ugrasilmaz bu ulkede

  • unabomber  (10.02.19 07:55:35)
Bu it sürüleri ile uğraşmaya değmez. Geçmiş olsun...
Bence unutmaya çalışın.

  • birdenbire  (10.02.19 10:52:55)
Teşekkür ederim cevaplar için haklısınız. Sağolun.

  • tiptansoguyantipci  (12.02.19 03:11:12)