[]

Laptop alacağım, sizce ?

Aslında baya anlamıyorum bu işlerden. Yalnızca işlemci ne kadar yüksekse performansı iyi olur bilgisayarın gibi bir bilgi var ama içerik yok :) İş için kullanmayacağım, fiyat olarak da ağız uçuklatmayacak bir bilgisayar arıyorum. Ha diyince alamayacağım kenara para atıyorum o yüzden şimdiden fikir oluşması için önerilerinize talibim :)

Ha bir de ben mac düşünüyorum ama mac’in her fiyat bareminde laptopu var gördüğüm kadarıyla :)

Teşekkürler

 
Ne iş yapıyorsunuz? İş dışında ne amaçlarla kullanacaksınız?


  • joker hakki  (09.02.19 21:04:57) 
bütçe ne o da önemli.


  • spirit crusher  (09.02.19 21:17:11) 
Oyun oynayan biri değilim. Onun dışında web search film dizi aslında her türlü web kovalamacası için kullanabilirim sabit bir şey söyleyemiyorum şimdi. İş konusunda da büyük excel datalarıyla uğraşıyorum daha çok. Belki buna hazır bir bilgisayar işime yarayabiliir.

Bütçe en fazla 5bin ;)
  • halen  (09.02.19 21:39:11) 
hp 755 g5.

4300₺ falan. ince, şarjı iyi gidiyor. ekran görüntüsü süper, işlemcisi amd'nin demirbaşlarından. 8 gb rami ve 250 gb ssd'si var.

şu an piyasadaki en f/p bilgisayar. bi bak derim.
  • metrobus yoluna kacan angus  (09.02.19 21:59:53) 
5 bin bütçe ile monster kaçırma.


  • yuz kiloluk bir zenci  (09.02.19 22:01:46) 
Hp alma ne alırsan al.

www.hepsiburada.com
  • Arthur Dayne  (10.02.19 00:40:41 ~ 00:41:21) 
256 gb ssd
1 tb hdd
1050 ekran kartı
8 gb ram
yeterli.ssd olmayan laptop alma. bu arada donanımhaber sıcak fırsatlar bilgisayar bölümünde bi süre bakın acelen yoksa. haftada 1 güzel bi laptop indirimi çıkar. 6 binlik laptopı 5 e alabilirsin.
  • m4a87td  (10.02.19 00:58:12) 
oyun oynamayacak olmana rağmen bütçen iyiymiş bayaa =)

şöle bişiler alabilirsin.

www.hepsiburada.com

www.hepsiburada.com

bi de bi kaç mağazaya gidip isteklerini sıralayıp ona göre beğenebilirsin. marka modeli öğrendikten sonra internetten alırsın yine. burada herkes link atar. hangi kredi kartların var mesela o da önemli. kart kampanyaları vs oluyo. fiyatı düşürebilirsin bu şekilde.
  • spirit crusher  (10.02.19 18:36:12) 
monster düşünüyorsanız şikayetvar ve facebook'ta monster kullanıcıları grubunu inceleyin mutlaka. ben 3 ay önce 6200 tl'ye monster aldım, çok pişmanım, haftaya hakem heyetine başvurup iade etmeye çalışacağım.


  • joker hakki  (27.05.19 00:21:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.